Kitesurfing w zimie? IDEALNIE!

OK. Nie jesteśmy jeszcze całkiem w zimowej porze, ale powiedzmy sobie szczerze – wiele nie brakuje. Słońce zachodzi o 16, temperatury rzadko przekraczają 5 stopni Celsjusza a pogoda… chyba wystarczy napisać, że częściej po wyjrzeniu za okno mam ochotę wrócić do łóżka niż wyjść na zewnątrz. No ale co zrobić – w końcu listopad. Dlatego też z miłą chęcią skorzystałem z okazji do wyjazdu kitesurfingowego do ciepłego Egiptu.

Na miejscu oczywiście ciepło, słonecznie, gorąca woda. Tydzień pływania pod palmami zrobił swoje – naładowałem akumulatory jak nigdy,. W zasadzie mógłbym na tym skończyć i wkleić kilka fotek z lotów na desce, ale… chyba chcę Wam przekazać trochę szczegółów.

Ten (i inne) wyjazdy kitesurfingowe na których byłem zorganizowała KiteSzkoła, prowadzona przez znanego skądinąd Schodka. Wyjazd oczywiście był połączony ze szkoleniem – ale dobrze wyważonym, nieobowiązkowym i przede wszystkim niemęczącym.

No i imprezy, ale to chyba część obowiązkowa na wszystkich „zajawkowych” wypadach, niezależnie od tego czy tyczą się wypadów na kite, snowboard czy jakikolwiek inny sport.

dobra, za dużo piszę. foty.

DSC_0018

wyjazd kitesurfingowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.