Foty z wyjazdu snowboardowego

To był mój pierwszy wyjazd snowboardowy w tym roku. W sumie to pierwszy od 3 sezonów, bo w poprzednich nie pozwoliły na to finanse oraz epidemia Covid. Tym razem na szczęście wszystko układało się inaczej i mogę sobie pozwolić na parę wyjazdów tej zimy, co będzie szczególnie ważne w przypadku, gdy nie będzie śniegu w Polskich górach.
Wyjazd zresztą był całkiem udany, bo ekipa którą zbiera Snow4Life na swoich wyjazdach zawsze jest epicka.Ale do rzeczy. Pojechałem do Kaunertal, na lodowiec. Parę tygodni wcześniej Austrię nawiedziły obfite śnieżyce, które zapowiadały dobre waunki do jazdy. Niestety część ze świeżego opadu zdązyła stopnieć, ale mimo wszystko warunki do jazdy na desce były przednie.

5433875589_326e11b17b_b

Co więcej? w zasadzie to standard na takim wyjeździe. Snow4Life w ramach wyjazdu zapewniała możliwosc skorzystanie z usług instruktora snowboardu. Można bylo tez przejść szkolenie na instruktora, generalnie – jak kogoś interesowała nauka jazdy na snowboardzie, to wyjazd się świetnie do tego nadawał.

W sumie to dalej jestem jeszcze pod wrażeniem, więc cięzko cokolwiek więcej mi napisać, poza tym że było ekstra. Jakby ktoś chciał skorzystać z takich oferty wyjazdów snowboardowych, to informacje możecie znaleźć na podstronie „wyjazdy snowboardowe” na blogu S4L.

Jak ktoś potrzebuje sprzętu, to podczas wyjazdu była możliwość testowania szpeju z oferty Signal Snowboards, Lib Tech, GNU i paru innych firm, których produkty można znaleźc w sklepie prowadzonym przez organizatorów wyjazdu ( https//sklep.snow4life.pl ).

Podsumowując – bardzo polecam!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.