Mamy nowe firany (i znaleźliśmy super sklep!)

Strasznie się ociągaliśmy z remontem mieszkania. W końcu mieliśmy w niedługim czasie opuścić Katowice i zamieszkać w domku jednorodzinnym w Mysłowicach. Niestety, względy formalne zadecydowały za nas, i budowę domu rozpoczniemy dopiero w przyszłym roku. Jako że w obecnym mieszkaniu mieliśmy strasznie odrapane ściany, zdecydowaliśmy się na remont, a przy okazji też wymianę dekoracji okiennych.Na pierwszy rzut poszły oczywiście rolety i firany. Stare plisy które mieliśmy wyrzuciliśmy, bo nosiły ślady wielu lat użytkowania, a w dodatku ich zapach przypominał nam czasy kiedy jeszcze paliliśmy papierosy. Zdecydowaliśmy się na zakup rolet rzymskich i firan z kolekcji marki Dekoma. W sumie nie wyszło nas to jakoś wyjątkowo drogo, a to dzięki przystępnym cenom które znaleźlismy w mysłowickim sklepie Salonik Firan Seba.

Dobry sklep to skarb!

Dosłownie. Byliśmy zdecydowani na zakup rolet i firanek w Ikei, bo tak też zrobiła większość naszych znajomych, jednak po straceniu kilku godzin w tym sklepie i nieudanym próbach uzyskania wartościowych porad od obslugi,  żona zdecydowała się skończyć tą farsę i pojechaliśmy do domu. Kiedy przejeżdżaliśmy przez Katowice przypomniało nam się o tym, że w Mysłowicach, niedaleko zjazdu z A4 jest sklep z firanami, w którym zaopatrywali się jeszcze nasi rodzice.

Na szczęście znaleźliśmy ten sklep szybko (dobra strona, btw), i tutaj dopiero zobaczyliśmy co to znaczy indywidualne podejście do Klienta. Obsługa szybko wypytała się o nasze potrzeby, kolory pomieszczenia, oraz nawet o to, jaka ilość światła wpada do naszego mieszkania o określonych porach dnia.

W zasadzie nie musieliśmy długo wybierać, po 15 minutach wyszlismy ze sklepu z gotowymi firanami (materiał docięto i przeszyto „na miare” na poczekaniu), a rolet dostarczono i zamontowano nam jeszcze tego samego dnia. Serdecznie polecamy – jeśli ktoś tylko potrzebuje kupić coś do okien – rolety, firany, zasłony – cokolwiek, to może śmiało iśc do sklepu w Mysłowicach. Adres strony: http://www.salonikfiran.pl
ps. Z trasy na Katowice to tylko 3 minuty jazdy autem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *